Radostné Vánoce a požehnaný Nový rok 2019

vánoce 2

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

5 komentářů u Radostné Vánoce a požehnaný Nový rok 2019

 1. mám nápad a ten vám prodám - zadarmo napsal:

  Nešlo by vyměnit Pavlicu za něco lepšího, třeba: https://www.youtube.com/watch?v=jlXqBqdVFTE.
  Pavlicu bych zařadil do kategorie „Napsal jsem jednu písničku/LP/CD a budu z toho žít deset/dvacet pět/padesát let“.

  • Taky nápad napsal:

   No Hradišťan je už ohraný . Kdysi hráli z Colegium Classic s Lenkou Bařinovou .Nechci proč je nepozvali znovu . Ono s tím Hradišťanem je to jako s vedením naší dědiny . Furt stejné a nic nového .

 2. Přání napsal:

  Šťastný nový rok všem.A chovejme se jako křesťané .

 3. . napsal:

  Vánoce a doba adventu uplynula a já dlužím tomuto webu pár řádků. Nejdříve bych chtěl popřít všem do nového roku hodně zdraví, štěstí a životní spokojenosti a k tomu i trochu té odvahy se nebát. V poslední době mám pocit, že se snadno necháváme ovlivnit okolním děním a než abychom prokázali trochu té občanské odvahy, tak se raději (z mnoha důvodů) přikloníme k variantě, která nám zabezpečí relativní klid, než abychom šli s kůží na trh….

  Dost mne pobavil závěr roku, hlavně silvestrovské setkání v lese Obora. Tam kde stával zámeček Pepčín. Pršelo, bohužel terén byl nasáklý vodou a kromě pár míst bylo všude bláto. Což se neslo i mezi návštěvníky, kteří sice ocenili nově zrekonstruované místo, ale že všichni šlapali v blátě, tak to moc ke chvále nebylo. Samozřejmě, kde jsou lidé, jsou i politici a když je šance něco moudrého sdělit národu, tak je to vhodné využít. A nakonec si tedy vzal slovo Jan Pijáček, radní Zlínského kraje. A všem v němém úžasu sdělil, že na rekonstrukci tohoto místa se podílel i kraj a to dosti vysokou částkou. Stáli jsme v blátě, nebyli jsme sami a ten pocit, že za to nepohodlí může ze 75% krajský úřad, tak to je fakt k ocenění.

  Tak jsme se tedy pobavili, od srdce zasmáli a šli domů s pocitem, že nám ti politici rozumí. Tedy spíš naopak, že jim rozumíme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.