Děkujeme voličům za podporu. 3 naši zastupitelé budou opět konstruktivně pracovat a hlasovat pro věci naší obci prospěšné.

Noví zastupitelé:

Michal Slinták 382 hlasů

Petr Mikulec 271 hlasů

Miroslav Jakoubek 266

celkem : 3495 hlasů

Děkuji všem našim kandidátům, kteří šli s kůží na trh a podpořili nás. Těší mě, že jsem v telefonických hovorech po volbách slyšel odhodlání jít do toho za  4 roky znovu. Zbývá to nejdůležitější. Musíme najít kandidáta – lídra, který řekne: Ano kandiduji na místostarostu (starostu). Bez takového lídra se jde do voleb velmi těžko. A proto jsem vděčný za podporu, které se nám ve volbách dostalo.

Michal Slinták

Příspěvek byl publikován v rubrice Místní organizace KDU-ČSL, Slovo zastupitele. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

25 komentářů u Děkujeme voličům za podporu. 3 naši zastupitelé budou opět konstruktivně pracovat a hlasovat pro věci naší obci prospěšné.

 1. no napsal:

  Když se podívám na výsledky těchto voleb, tak naši noví zastupitelé opět dostali šanci udělit našemu emeritnímu starostovi Janu Pijáčkovi čestné občanství a doživotní výsluhu, když si to nemohli dovolit v rámci předvolebního boje o důchodcovské zlaté klícky. Takto na to mají čtyři roky spolu se šancí, že by se do toho balíku oceněných mohla dostat i Marta Mošťková za dlouholetou reprezentaci obce. Stále a vždy elegantní, jak na krojovém plese, tak i na sběrném dvoře. I když v poslední době…..

  • je to hnus velebnosti napsal:

   Je mně záhadou, kolik od lidovců vlastně bude stát za Slintákem, už jde dědinou, že Marta k sobě zlanařila Jakoubka a není žádné tajemství, že Mikulec je její kámoš. Takže ze 3 mandátů už zbyl jen jeden???

   • Michal Slinták napsal:

    Mým cílem vždy bylo mít v zastupitelstvu samostatně uvažující lidi. Není mým cílem tam mít „diktaturu strany“, jak to předváděli vládnoucí ODS a STAN po 2 volební období. Voliči se vyjádřili a hlasy dostali tito zastupitelé. To je prostě demokracie. Nebudu nikomu nakazovat, jak má hlasovat. Toto je cesta lidovců ve Vlčnově, pokud se vám nelíbí, tak nás nevolte. Nadáváte na diktát vedení obce a chcete po nás, abychom byli stejní..nechápu.
    A vaše drby..co jde po Vlčnově mě vůbec nezajímají. Já si vážím toho, že nás pan Jakoubek na kandidátce podpořil (mnoho lidí a rozumbradů odmítlo). Na rovinu mi řekl, že tam jde jako svobodně uvažují člověk, což schvaluji. A taky jasně řekl, že chce být na 10. místě a že pokud budou lidé chtít, zvolí ho i tak, pokud ne…tak je to vlastně jedno. Z mé strany respekt a také budu respektovat jeho rozhodnutí, i když se mi nebudou líbit.

    • souhlasím napsal:

     Máš pravdu, Michale. Je jenom dobře, žes dal v rámci demokracie u vás na kandidátce opět prostor fanklubumarta. Sice jsem si původně myslel, že máte v úmyslu podporovat změnu vedení, ale vaše kandidátka je vždycky velká neznámá. Když vidím kandidátku ods nebo starostů a nezávislých, tak vím, které lidi do vedení obce podporují. Když divím vaši kandidátku, tak nikdy nevím dopředu, kdo od vás chytne slinu být análním turistou našich současných funkcionářů. Zdrhající cestičku už před lety prošlapala Kašpaříková, takže pan Jakoubek , pokud bude mít zájem, může v pohodě po ní přejít. Jestli má být jeho údajné hlasování pro Martu oceněno místem v radě, je jenom dobře, že vzhledem k jeho profesi a odborným znalostem a zkušenostem přispěje ke zvýšení kvalit kde čeho v rámci vedení této dědiny. Vůbec nepochybuji o tom, že řídí auto mnohem líp jak Marta a možná aj než Jura.

     • Michal Slinták napsal:

      Vaše starosti bych chtěl mět..eště nic z toho není, ale víte všechno..gratuluji.

     • Michal Slinták napsal:

      A malé řešení na vaše velké starosti..pokud vám kandidátka lidovců nevoní..tak ji nevolte!!! A někdy by se hodilo i podepsat…dost nevýhodná pozice pro mě diskutovat s anonymním rozumbradou.

   • Michal Slinták napsal:

    Pořád kritizujete kdo je „Pijáčkovec“ a kdo ne, kdo je zrádce a kdo ne..koho brat a nebrat.. Tím chcete, abychom byli stejní jako on. Jeho cestou politiky nikdy nepůjdu. Raději prohraju, ale nebudu jako on. Kdybych byl jako on..tak tam může zůstat ON!!!

    • dotázek napsal:

     Co je pravdy na tom, že to Solík zvolený do zastupitelstva, položil?

     • fuj napsal:

      Co je pravdy na tom, že do rady místo Jakoubka se nakonec za aktivity ODS a přeběhlíků od lidovců nacpe Francek Ulčík, kterému vedení naší obce dohazuje zakázky? Takže Franckovi Geomákovi, co dovalil Martě hlasy,se jako vděku dostane výcuc z obecního rozpočtu?

      • Michal Slinták napsal:

       Jaké aktivity přeběhlíků? Nevím o tom zatím nic..nepřekvapuje mě možnost Fery Ulčíka..Marta byla vždy nenažraná funkcí pro oddané spolupracovníky…ale odhlasují si to případně i bez lidovců. A to v klidu – 10 ku 5.

      • Ještě větší hnus napsal:

       Za 6 tis měsíčně – proč ne? Každý potřebuje vylepšit rodinný rozpočet .Aj soukromí geodeti .

       • magda napsal:

        pro Kvasničkovou S.S. Když tuto funkci zastával její starý tělocvikář, kotelník, tak to bylo v pojhodě, když ty prachy má dostat paroháč s postiženou dcerou, tož to je obecní problém. Zaneť si apřed před svojím prahem

 2. Ještě větší hnus napsal:

  Brodem otřásá kauza jak senátor Kunčar.padělal sponzorské smlouvy.Viz Parlamentní listy .

  .

  • Antonín Pešl napsal:

   Ještě větší hnus je kdo věří proruským médiím.

   • Pro p. Pešla napsal:

    Pane Pešle: Na každém šprochu, pravdy trochu… Broďani vědí své…….
    A to nemluvím o tom, jak se brodský starosta zdatně vyplakával před půl rokem médiím. Vy lidovci kážete vodu a pijete mléko….A že rodina je základ státu.

    • je to tak napsal:

     Říkalo se, že Kunčar zdrhl od rodiny k milence.Říkalo se, že ho jeho žena vyhodila, protože měla už dost jeho kurvení. Je fakt, že je od rodiny pryč odstěhovaný a to i od postiženého děcka. Říkalo se, že mu pánbíčkáři jeho techtle mechtle s jednou rozvedenou paničkou sečtou a u voleb nemá šanci. U voleb postoupil z 5. místa na 2. a postoupil i v senátních a kdo volil lidovce dal tím jasně najevo, že nějaká rodina a morálka je v této grupě někde na ocase.

 3. ... napsal:

  Typicky křesťanské kecy.

 4. Hana napsal:

  O Parlamentních listech to sem napsal snad p. Koníček( radio Ulambatar). Ten je propaguje, čte a asi jim i věří.

 5. Vánoce ve Vlčnově napsal:

  Svět už nebude jako dřív . Dnes olovo nelil Pijáček .

 6. tedy toto napsal:

  Mám pocit, že zdražili popelnice. A nebylo to ve volebním programu MM, že budou levnější?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.