Komunální volby 2018

 

 

čssd 2018

kdu 2018

ods 2018

stan 2018

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

23 komentářů u Komunální volby 2018

 1. . napsal:

  Díky, dokonce jsi to napsal ve správném pořadí, jak dopadnou volby.

 2. z hlášení obecního rozhlasu napsal:

  V úterý 11. září se uskuteční pro občany Vlčnova zájezd do skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm. Odjezd v 8.00 hodin z parkoviště, návrat v 18.00 hodin. Doprava zdarma. Přihlásit se můžete na podatelně obecního úřadu do pondělí 10. září.

  Proč zdarma? Aha, budou volby. A proč v úterý? To jsou mladí ve škole a dospělí v práci. Ti nás stejně volit nebudou. Takže jedině důchodci a ty budou vděční za to, že je někam doveze a odvezme. A máme jejich hlasy.
  Anebo to jsou kšefty s předraženými hrnci a přikrývkami? A proč se do toho tedy angažuje obecní úřad? Obojí je rozhodně špatně.

  • hm napsal:

   Za obecní prachy si ods a marta dělají volební kampaň. Kdo z vás jiných si to může dovolit? Jenom ti, co jsou napakovaní u koryta. Takže nás bude ještě do voleb čekat třeba Moravanka taky zdarma?

   • . napsal:

    A to nás ještě čeká obecní zpravodaj s fotografiemi obecní trojky ve stylu My tři a nové koupaliště, My tři a nová silnice, My tři a nová brána na hřbitově ……

  • Zájezd napsal:

   Děkuji za nabídku. Ale odmítnu. Zásadně jezdím s Milanem Kvasničkou.

   • cha napsal:

    Jsi poněkud mimo. Tento zájezd pořádá Marta a Jura. Takže to bude pro důchodce, mažoretky a zpívající chlapy.

 3. bydlení pro mladé napsal:

  Jaké bydlení pro mladé plánujete ve Vlčnově ?

 4. Dotaz, i když tu nikdo neodpovídá. napsal:

  Michale,
  plánujete vy lidovci ve Vlčnově přijmout do rodin syrské sirotky?

  • Michal Slinták napsal:

   Myslím, že dobře znáte můj názor na přijímání uprchlíků.

   • občan napsal:

    Ale co neznáme je program na volby.

    • vím fšecko napsal:

     Já taky strašně nutně potřebuju si přečíst programy. Třeba v programu ods a zběhlíků od lidovců se zas dozvím jako minule, jak budou ochraňovat životy, dodělají to, co mají rozrýpané a berou za to výplatu a potom ještě, že jedině naše obecní trojka je tím pravým, co nás může vést další čtyři roky ke slávě Vlčnova. Proč by na obecním úřadě měla být na další čtyři roky založena důchodcovská bašta pod vedením současného starosty a místostarostky tam asi nenapíšou. Ale ani nemusí. Je nám to jasné – nikdo lepší néni.

     • . napsal:

      Jak nikdo lepší není? Jí chcu změnu a chcu tam nekoho, kdo sa o dědinu postará lepší jak ty, co si dávajů sochy do búd, aby sa jim lepší chodilo po búdách, když vzpomínajů, jaké to bylo, když eště byli při sile.

      • já to spočítal a vím to napsal:

       Obecní rada – Pijáček 60 let, Matušík 61 let, Dacík 60 let, Mošťková 59. Když sa sejde obecní rada, vymění si léky, recepty, kde je nejlepší lékárna, kde sa nejmíň čeká u doktora a obecní sestřička jim nakonec vyšetří všem preventivně prostatu.

       • Anonym napsal:

        Chce to změnu! Nebo se Vlčnov zase propadne ještě hlouběji než je.
        Ale když opozice se stáhla, asi se bojí. Však nikdo s ničím nepřišel zatím. A když už sedí několik let v zastupitelstvu, tak by taky měli něco již dokázat a ne rezignovat už před volbami a to jak KDU, tak i ČSSD.

 5. volič napsal:

  Je super, jak obecní kandidáti na důchod spoléhají na to, že voliči jsou vymaštění. Udělali si křoví z mladých, ale jak Matušík tak Mošťková, co to mají za pár, jsou lídry. Jestli jim naše mládež pomůže zas udržet koryta, od kterých se jim nechce, je otázka.

 6. ??? napsal:

  co si myslet o starostovi, který vypisuje na volebním letáku, jaké pochopení měl u koaličních zastupitelů? šak to je jeho dvojka Marta a není tajemstvím, že tu nemusí.

 7. Volby 2018. napsal:

  Ještě se neotevřely volební místnosti, ale jedno víme určitě. Ty volby budou jiné než ty předchozí. Dlouholetý starosta Jan Pijáček veřejně rezignoval na tento post a vystřídal jej Jiří Matušík. Jestli dobře nebo špatně, to teď nebudu řešit. Současná koalice má devět zastupitelů a je velmi pravděpodobné, že se díky uvedeným změnám na radnici tento počet bude měnit. Podle mne spíše k nižšímu číslu, dokonce bych viděl reálné i to, že to nebude letos stačit k vytvoření koalice. ODS byla vždy stranou Jana Pijáčka a ten to veřejně vzdal a to že není lídrem, ale až číslem 5 v pořadí kandidátce, tak to o něčem svědčí. Chápu, má těsně před důchodem, tak je třeba předat otěže k vedení obce (a strany), ale proč si vybral za sebe o rok staršího? Já to beru tak, aby dokončil jeho rozdělanou práci v rámci volebního období, ale výhledově ODS bude ztrácet pozici a doba, kdy byla vítěznou stranou, bude jenom vzpomínka na doby dlouho minulé. Lepší to nebude, spíše horší. Druhá ze stran, kterou prezentuje místostarostka Marta Mošťková, se dlouhodobě trápí s voličskou přízní a jenom její spojenectví s ODS jí umožňuje obsazovat pozici druhého člověka na obci. Letošní výsledek bude spíše horší jak lepší, navíc do vztahu ODS a STAN vstupují i jiné vlivy, které by tento kdysi úspěšný vztah mohly narušit. Takže jak? Vysoký věk obou lídrů (oba by ukončili volební období jako důchodci), k tomu jakože omlazená kandidátka plná neznámých lidí dává šanci zbylému pelotonu, který obě vládnoucí strany s menších či větším úspěchem dohání. Letos je předežene a možná se i trhne. Kdo ví.

  • nasraný napsal:

   Konečně někdo, kdo nestahuje gatě, když brod je daleko! Jestli voliči obstarají Matušíkovi a Mošťkové velice slušný přivýdělek k důchodu, se uvidí. Už je na obecním úřadě Pešlová, která si zálibně už několik let každý měsíc pomlaskává, že k velice slušnému platu jí jde i důchod. Jako náhradnici za ni si Moštková přivlekla příslušnici vyhlášeného klanu podnikatelů.Vyhrajte volby a udělejte s tím konečně pořádek!

 8. Cha napsal:

  K čemu výhra ve volbách, když Slinták po dědině prohlašuje, že starostu nechce dělat.

  • no napsal:

   Když on nechce, tak to bude někdo jiný. Není to dávno, co jsme tam měli montážního dělníka, stolaře, zdravotní sestru, zámečníka… Stačí když je do kroja a to je všecko.

  • Michal Slinták napsal:

   Lidé nekandidují jenom na starostu. O tuto funkci opravdu zájem nemám. Nebudu vám lhát. O tom, co se v obci děje, nerozhoduje starosta. Hlavní je rada a pak zastupitelstvo. Ti mu posvětí činnost. Proto je nejdůležitější mít velkou sílu v zastupitelstvu, snad i v radě. V osobě Jana Pijáčka si Vlčnov mylně navykl, že je to jen o jednom člověku. Není!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.