Komunální volby 2018

 

 

čssd 2018

kdu 2018

ods 2018

stan 2018

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

15 komentářů u Komunální volby 2018

 1. . napsal:

  Díky, dokonce jsi to napsal ve správném pořadí, jak dopadnou volby.

 2. z hlášení obecního rozhlasu napsal:

  V úterý 11. září se uskuteční pro občany Vlčnova zájezd do skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm. Odjezd v 8.00 hodin z parkoviště, návrat v 18.00 hodin. Doprava zdarma. Přihlásit se můžete na podatelně obecního úřadu do pondělí 10. září.

  Proč zdarma? Aha, budou volby. A proč v úterý? To jsou mladí ve škole a dospělí v práci. Ti nás stejně volit nebudou. Takže jedině důchodci a ty budou vděční za to, že je někam doveze a odvezme. A máme jejich hlasy.
  Anebo to jsou kšefty s předraženými hrnci a přikrývkami? A proč se do toho tedy angažuje obecní úřad? Obojí je rozhodně špatně.

  • hm napsal:

   Za obecní prachy si ods a marta dělají volební kampaň. Kdo z vás jiných si to může dovolit? Jenom ti, co jsou napakovaní u koryta. Takže nás bude ještě do voleb čekat třeba Moravanka taky zdarma?

   • . napsal:

    A to nás ještě čeká obecní zpravodaj s fotografiemi obecní trojky ve stylu My tři a nové koupaliště, My tři a nová silnice, My tři a nová brána na hřbitově ……

  • Zájezd napsal:

   Děkuji za nabídku. Ale odmítnu. Zásadně jezdím s Milanem Kvasničkou.

   • cha napsal:

    Jsi poněkud mimo. Tento zájezd pořádá Marta a Jura. Takže to bude pro důchodce, mažoretky a zpívající chlapy.

 3. bydlení pro mladé napsal:

  Jaké bydlení pro mladé plánujete ve Vlčnově ?

 4. Dotaz, i když tu nikdo neodpovídá. napsal:

  Michale,
  plánujete vy lidovci ve Vlčnově přijmout do rodin syrské sirotky?

  • Michal Slinták napsal:

   Myslím, že dobře znáte můj názor na přijímání uprchlíků.

   • občan napsal:

    Ale co neznáme je program na volby.

    • vím fšecko napsal:

     Já taky strašně nutně potřebuju si přečíst programy. Třeba v programu ods a zběhlíků od lidovců se zas dozvím jako minule, jak budou ochraňovat životy, dodělají to, co mají rozrýpané a berou za to výplatu a potom ještě, že jedině naše obecní trojka je tím pravým, co nás může vést další čtyři roky ke slávě Vlčnova. Proč by na obecním úřadě měla být na další čtyři roky založena důchodcovská bašta pod vedením současného starosty a místostarostky tam asi nenapíšou. Ale ani nemusí. Je nám to jasné – nikdo lepší néni.

     • . napsal:

      Jak nikdo lepší není? Jí chcu změnu a chcu tam nekoho, kdo sa o dědinu postará lepší jak ty, co si dávajů sochy do búd, aby sa jim lepší chodilo po búdách, když vzpomínajů, jaké to bylo, když eště byli při sile.

      • já to spočítal a vím to napsal:

       Obecní rada – Pijáček 60 let, Matušík 61 let, Dacík 60 let, Mošťková 59. Když sa sejde obecní rada, vymění si léky, recepty, kde je nejlepší lékárna, kde sa nejmíň čeká u doktora a obecní sestřička jim nakonec vyšetří všem preventivně prostatu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.