Pozvání na divadelní představení

V předvečer svátku matek pořádá MO KDU-ČSL ve Vlčnově ve spolupráci s KSK Vlčnov divadelní představení, tentokrát k nám zavítá ochotnický soubor BLIC z Ostrožské Nové Vsi. Srdečně Vás zveme na komedii Nahé Slovácko, která se koná v pátek 11. května v KSK Vlčnov v 19.30hodin.

 

slovácko

Příspěvek byl publikován v rubrice Co se děje v obci, Místní organizace KDU-ČSL, Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

12 komentářů u Pozvání na divadelní představení

 1. František Zástěra napsal:

  Úmyslně jsem se odmlčel na delší dobu a ani nebudu tady nijakým způsobem přispívat do komentářů. Jsou volby, je to už jenom pár týdnů a tyto stránky patří KDU–ČSL Vlčnov. Toť vše.

 2. od zpravodajského komplu napsal:

  Včera se odehrávalo divadelní představení na koupališti. Scénář obecní ODS. Režie obecní ODS.Hlavní představitelé ODs + přeběhlíci z od lidovců. Kostýmy – pojetí duchaplné, protože vymyslet námořnická trička a klobúčky dalo fušku. O čem to bylo? Musíme chválit utracených přibližně 36 melounů! Děcka s kolama přešlapovaly ,zatímco obecní Marta vzpomínala, kdy v minulosti byla vybudovaná jaká přípojka. Děkovačka od radního Dacíka vehnala přítomným slzy do očí. Sice děkoval za pracovitost těch, co sedí v baráku na křižovatce, ale ještě má rezervy v děkování za přihrané obecní zakázky a je to pravda, že pro jeho snachu na obci vymyslela Marta úřední místo? Koupaliště se spustilo, aby záhy přestalo fungovat. Proč projektanti nepočítali s tím, že musí jet čerpadla aj kasa v bufáči se neví, ale je třeba poděkovat. Po ročním skluzu se otevíral nedodělaný polotovar. Lidi byli spokojení, bylo to tam zadara. Předem děkujeme, že někoho napadne zjistit, kde se všechny ty desítky milionů utopily. Ale možná, že tam máme tak dobrou čističku, že se nezjistí nic.

 3. VlK napsal:

  Michale, jak je to s lidoveckou kandidátkou? Děláte na ní nebo nejdete do podzimních voleb?

  • Michal Slinták napsal:

   Kandidátka je hotová.

   • . napsal:

    Tak to je dobrá zpráva. Přejeme vám, aby vaše strana dostala tolik hlasů, aby mohla účinně zasahovat do obecní politiky. Pokud by totiž zůstala ODS u moci, tak se dočkáme dalších „velkých činů“ jako třeba nadživotní sochy Jana Pijáčka, což by už asi bylo moc na tak malou obec. Po amfíku v jamě, prašných chodnících a koupaliště za 40M stačilo.

   • Dotaz napsal:

    Michale, můžeš se vyjádřit k tomu,jak jsi poslal Nezávislé do kytek ?
    Přeběhls k lidovcům, přebrals ještě další.
    A dotaz na tělo: Nezávislí nepostaví, Srnec začne budovat kariéru v Brodě,socani postavili,ale bůhví jak to s nima bude, s kým vidíš koalici?Budeš se držet tradiční taktiky lidoveckých politiků, tj. ‚
    „půjdem s tím, který nese nám vyplatí?“

 4. ucho napsal:

  Tak jsem slyšel, že ODs + Marta a její vodotopo Dacík můžou už teď slavit vítězství v podzimních volbách, že nezávislí jsou bez Slinti tak neschopní, že žádnou kandidátku raděj nestaví.

 5. zuza, nerob paniku napsal:

  A to jako že by Marta by byla starosta?

 6. takové letní čtení k vodě napsal:

  Tak a máme nové koupaliště. Třikrát hurá a ať žije náš starosta Puchýř!
  A kdo tu slávu neprovolal, tak radní Dacík to udělal za něj.

  Otevírá se ve tři, dojdite v hojném počtu, bude to zadarmo. A tak zvědaví občané, navnadění osvěžením v horkém dni, se dostavili včas, aby si poslechli, kdo všechno se zasloužil o to, že se dneska mohou zadarmo vykoupat. Plejáda postav, které někdo viděl poprvé (a taky naposled) musela přítomným občanům sdělit, jaké to máme štěstí, že žijeme ve Vlčnově, které tak moudře spravuje naše současné vedení obce. Abychom byli tedy přesní, i to minulé vedení, co natřikráte veřejně odcházelo ze své funkce. No jo, odchodový aplaus byl malý, tak bylo potřeba opakování, šak to není každý den. Projev střídal projev a už se jenom čekalo, až nad Vlčnovem proletí stíhačky s barevnou stopou z obecního praporu, aby dodaly vážnosti této akci. A stalo se, necelá půlhodina děkování, uklánění se a zase děkování, že jste nám nechali vydělat, skončila hromadným stříháním pásky, speciálně vyrobené k tomuto účelu. Nikdo nebyl zraněn, nikomu nebylo vypíchnuto oko nůžkami a navíc přítomní diváci zažili jeden hromadný kolektivní orgasmus. Tedy pánové a dámy, jak vy to děláte? A všichni naráz?

  Hurá do vody, šak je tak akorát, hurá ke stánku na pivo, šak je tak akorát, a hurá něco na zub, plavci potřebují přeci doplnit energii vydanou během koupání.

  Kdo se přišel okoupat a musel prožít slavností otevření, tak se těšil na to, že povinnosti bylo naplněno a teď má šanci na osvěžení. Ale chyba lávky, ještě musel prožít promenádu obecních celebrit, která s vážností generálské elity korzovala kolem bazénu, aby i prostý lid se upomněl na tyto vzácné okamžiky, které současně zvěčňovali přítomní obecní kronikáři a zástupci médií. Až poté byl obecní lid propuštěn ze zajetí nutné pozornosti k obecním pohlavárům a mohl se věnovat té primitivní činnosti jako je koupání, slunění a odpočívání. A kdo si dal tu práci, tak mohl najít koutek, kde obecní úřad zdarma čepoval pivo, zdarma rozdával guláš a mohl si přijít i na štamprli slivovice. Tedy kdo z vás si toto může dovolit?

  A nakonec nejkrásnější okamžik, tedy vzkaz, který vydal bývalý starosta obce všem přítomným, kdyby se náhodou někdo ptal, kdo za to všechno může? Já ne, to zastupitelé tak rozhodli. Ano, zastupitelé tak rozhodli. Za koupaliště, za pivo zdarma, za proslovy a děkovačky a za námořnické oblečky.

 7. co? napsal:

  Slyšel jsem, že starosta na koupališti prodával pivo a k ruce mu byl pracovník obecního úřadu. Docela trapné. To jako si už dělá volební kampaň?

 8. Rozhlas napsal:

  Když už Vlčnov má nový bezdrátový rozhlas, tak bude i hlášení chodit na mobil SMS nebo email? Proč nemáme něco takového: https://www.mobilnirozhlas.cz/pro-obcany/
  Co schválili stávající zastupitelé???
  Však hlášení obce není na na webu Vlčnova aktuální!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.