Pozvání na divadelní představení

V předvečer svátku matek pořádá MO KDU-ČSL ve Vlčnově ve spolupráci s KSK Vlčnov divadelní představení, tentokrát k nám zavítá ochotnický soubor BLIC z Ostrožské Nové Vsi. Srdečně Vás zveme na komedii Nahé Slovácko, která se koná v pátek 11. května v KSK Vlčnov v 19.30hodin.

 

slovácko

Příspěvek byl publikován v rubrice Co se děje v obci, Místní organizace KDU-ČSL, Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

5 komentářů u Pozvání na divadelní představení

 1. František Zástěra napsal:

  Úmyslně jsem se odmlčel na delší dobu a ani nebudu tady nijakým způsobem přispívat do komentářů. Jsou volby, je to už jenom pár týdnů a tyto stránky patří KDU–ČSL Vlčnov. Toť vše.

 2. od zpravodajského komplu napsal:

  Včera se odehrávalo divadelní představení na koupališti. Scénář obecní ODS. Režie obecní ODS.Hlavní představitelé ODs + přeběhlíci z od lidovců. Kostýmy – pojetí duchaplné, protože vymyslet námořnická trička a klobúčky dalo fušku. O čem to bylo? Musíme chválit utracených přibližně 36 melounů! Děcka s kolama přešlapovaly ,zatímco obecní Marta vzpomínala, kdy v minulosti byla vybudovaná jaká přípojka. Děkovačka od radního Dacíka vehnala přítomným slzy do očí. Sice děkoval za pracovitost těch, co sedí v baráku na křižovatce, ale ještě má rezervy v děkování za přihrané obecní zakázky a je to pravda, že pro jeho snachu na obci vymyslela Marta úřední místo? Koupaliště se spustilo, aby záhy přestalo fungovat. Proč projektanti nepočítali s tím, že musí jet čerpadla aj kasa v bufáči se neví, ale je třeba poděkovat. Po ročním skluzu se otevíral nedodělaný polotovar. Lidi byli spokojení, bylo to tam zadara. Předem děkujeme, že někoho napadne zjistit, kde se všechny ty desítky milionů utopily. Ale možná, že tam máme tak dobrou čističku, že se nezjistí nic.

 3. VlK napsal:

  Michale, jak je to s lidoveckou kandidátkou? Děláte na ní nebo nejdete do podzimních voleb?

 4. ucho napsal:

  Tak jsem slyšel, že ODs + Marta a její vodotopo Dacík můžou už teď slavit vítězství v podzimních volbách, že nezávislí jsou bez Slinti tak neschopní, že žádnou kandidátku raděj nestaví.

 5. zuza, nerob paniku napsal:

  A to jako že by Marta by byla starosta?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.