Do Vlčnova přijede Marian Jurečka

Pozvánka na Výroční členskou schůzi Místní organizace KDU-ČSL Vlčnov

4.3.2018 v 17:00 v přísálí Klubu sportu a kultury ve Vlčnově

Významní hosté: Ing. Marian Jurečka (poslanec PSP ČR, 1. místopředseda KDU-ČSL a bývalý ministr zemědělství)

Josef Bazala (starosta Starého Města, předseda Okresního výboru UH a místopředseda Krajského výboru KDU-ČSL)

Program:

 1. Zahájení schůze a přivítání hostů
 2. Slovo hostů a diskuze s nimi
 3. Zpráva o činnosti předsedy MO Vlčnov
 4. Příprava voleb do Obecního zastupitelstva 2018
 5. Diskuze

Srdečně Vás zveme, přijďte podpořit naši činnost, poslechnout si, co se děje, na čem pracujeme, diskutovat s hosty.

Schůze je veřejná. Pokud chcete mluvit s bývalým ministrem zemědělství, máte skvělou příležitost!

jurečka

Zdroj fota:https://zlin.idnes.cz/ministerstvo-zemedelstvi-marian-jurecka-voda-vodarny-zlin-veolia-10w-/zlin-zpravy.aspx?c=A171207_369105_zlin-zpravy_ras

Mgr. Michal Slinták

Příspěvek byl publikován v rubrice Co se děje v obci, Místní organizace KDU-ČSL. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Do Vlčnova přijede Marian Jurečka

 1. František Zástěra napsal:

  Není zvykem, že bych něco chválil, tedy abych byl přesný, byl nadšený, ale občas se stanou zázraky a někdy se to stane. Co se událo ta zajímavého, že mne to takto oslovilo?

  V sobotu večer mužský pěvecký sbor slavil 15. výročí založení. Sice to není kulaté, není to nula na konci, ale vzhledem k průměrnému věku mužského sboru je i pětka na konci výročí důvodem ke společné oslavě. Dost bylo černého humoru.

  Vlčnovjané to vzali vážně a vytvořili program, který bych raději nazval galapředstavením než obyčejnou oslavou výročí. Dekorace, které provázely program (zapůjčené z muzea pálenic), průvodní slovo, vtipný moderátor, špičkové cimbálové muziky a potom perly z Horňácka na konci, tak to skutečně povýšily obyčejnou oslavu na mimořádný zážitek. Bylo vidět, že pořadatelé (a dobrovolníci) udělali spoustu práce, která ale byla vidět. Aranžmá podia – líbilo se. Jednoduché, ale účelné. Pozvaní hosté – vynikající, nebylo to jenom o zpívání, ale i o scénkách a podařilo se. Jízda králů z ONV – prostě paráda. Vrcholem zpívání se stalo vystoupení dvou horňáckých legend. Tak to skutečně si zasloužilo velký potlesk.

  Bylo vidět, že celá akce stála spousty peněz. Na konci byli uváděni sponzoři, což já osobně považuji za hodně nešťastné. Nevím proč, jejich logo či jméno zdobí plakáty a ještě veřejně pronášet, komu vděčíme za tu podívanou, tak to mi moc nevoní. Nestačilo by jenom poděkovat všem sponzorům jednou větou – díky všem? Ale toto nemá nic společného s tímto vystoupením, to je obecný problém. Až to fakt není o sponzorství, ale o placené reklamě.

  Přiznám se, že jsem byl obrovsky překvapen, jak dobré bylo celé to vystoupení. Navíc od mužského sboru, který dobře umí tu spíše lidovou zábavu, na kterém je vidět, že se na jevištích moc fajnově necítí. Pokud jsem správně poslouchal, celý program měla na starosti třicetiletá slečna, která tímto odvedla hodně dobrou práci. Pokud mohu mluvit za sebe, já jsem byl spokojen. A mile překvapen.

  Ještě jednou díky, mohl jsem sobotní večer proležet u televize a lahvového piva, na oslavě 15. výročí vzniku mužského sboru se mi líbilo víc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.