Volím lidovce, protože chtějí nechat peníze PRACUJÍCÍM rodičům.

Proč lidovce nevolit, to mi jistě spousta lidí napíše. Některé důvody jistě budu i chápat  a sám nepovažuji všechno v lidové straně jen za pozitivní. Výhrady má každý, včetně členů strany, protože to je prostě demokracie. Nenajdete stranu, která 100% splňuje vaše požadavky. Nenajdete stranu, ve které vás neštve několik politiků. To je normální. Ale nejít k volbám, protože ve straně jsou dva „blbci“, které nemám rád…a tím zahodit zbytek – to je nezodpovědné.

Při osmiletém rozhodování o vstupu do strany jsem si vybral jednu základní myšlenku a tu budu hájit a podporovat. V dnešní době „sociálních inženýrů“ a podporovaných menšin na úkor většiny se zapomíná na klasickou funkční rodinu. Jak ji mimo jiné podpořit? Přece jim nechat jejich peníze v peněženkách!!! Přežvýkávání výplaty občanů ve státním molochu, kdy Vám vezmou 10 000 a slavnostně vrátí na dávkách 500 (pokud vůbec něco) – to je směšné.

Kdo pracuje a vychovává děti – tomu nechme jeho peníze!

odpočet daní 2017

Proto podporuji lidovce. Doufám, že také budu mít velkou rodinu a od tohoto státu chci hlavně to, aby mě nebuzeroval a nechal mé peníze v mojí kapse. Daňové odpočty na děti jsou dle mého názoru jediné konstruktivní řešení. Dávky nemotivují některé vyžírky dělat.

Lidovci již na daňových odpočtech pracovali v současné vládě a výrazně je zvedli – sliby dodrželi – proto doufám, že na tom budou pracovat i ve vládě další.

podpora rodiny

Za lidovce jsou v čele poslanci Benešík a Hovorka, starostové Ryza a Bazala s bývalým ředitelem Arcibiskupského gymnázia a stále skvělým učitelem Bekárkem. Znám je osobně a těmto chlapům věřím.

Michal Slinták

Příspěvek byl publikován v rubrice Volby do PSP ČR 2017. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.