Proč volit Štěpána Bekárka ve volbách do Sněmovny?

„Školu dělá učitel!“ S tímto heslem vyrazil do podzimních voleb oblíbený učitel (ředitel) z Arcibiskupského gymnázia. Měl jsem tu čest potkávat ho jako zástupce ředitele během mého působení na AG. Štěpána Bekárka jsem zde už představil minulý rok před krajskými volbami:

http://kduvlcnov.cz.webx.forpsi.com/2016/09/16/kvalitni-ucitele-na-lidovecke-kandidatce-mgr-stepan-bekarek/

Zde si můžete přečíst jeho krátký medailonek:

Štěpán Bekárek má padesát let, je ženatý, s manželkou Ivou mají pět dětí. Vystudoval Přírodovědeckou fakultu Palackého univerzity v Olomouci, obor matematika – fyzika. Od září 1992 učil na Arcibiskupském gymnáziu v Kroměříži. V letech 1995 – 2001 zde působil jako zástupce ředitele, poté do roku 2015 čtrnáct let jako ředitel. V roce 2015 na vlastní žádost odstoupil z funkce a nyní na AG učí matematiku a fyziku.

bekin

Štěpán Bekárek je dlouholetým členem Matice svatohostýnské, Orla a České křesťanské akademie.

Proč kandiduje ve volbách a zabývá se politikou?

„V době kdy jsem byl ředitelem AG, jsem viděl celou řadu věcí, které jsou v českém školství a společnosti špatně a já jsem s tím v pozici ředitele nemohl nic dělat. Proto jsem požádal otce arcibiskupa o uvolnění z funkce a vstoupil jsem do lidové strany. Priority své práce v politice vidím ve třech oblastech. V první řadě ve školství, vzdělávání a výchově, dále v práci pro funkční rodiny a za třetí v budování stabilního právního systému, který platí pro všechny stejně“.

Mgr. Štěpán Bekárek je na 5. místě kandidátky KDU – ČSL ve Zlínském kraji pro podzimní volby do Poslanecké sněmovny.

motyka

Michal Slinták

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Volby do PSP ČR 2017. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Proč volit Štěpána Bekárka ve volbách do Sněmovny?

  1. tož pozor napsal:

    Vlaječky na balkonech a v oknech vlastního domu transparenty s logem preferované politické partaje. Co je například v Americe běžnou součástí života tamních obyvatel před volbami, v Česku zůstává jen v líbivé představě kandidátů. Novela volebního zákona totiž změnila podmínky pro ty, kteří se chtějí sami od sebe zúčastnit předvolební kampaně. Obecně lze říci, že každý plakát nebo polep větší formátu A4, musí být registrován na úřadě. Jinak hrozí pokuta.
    Zdroj: https://www.lidovky.cz/volebni-transparent-v-okne-nebo-na-aute-s-agitaci-opatrne-jinak-zaplatite-pokutu-gpc-/zpravy-domov.aspx?c=A171011_154344_ln_domov_sk

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.