Starosta sousedního Hluku Ing. Martin Křižan na kandidátce lidovců

kandidat-2-novyPráce, zkušenosti, slušnost, pokora, víra, srdečnost a vstřícnost. Obvykle bych toto nepsal o kandidátech, protože to zavání až idealismem. Já ale Martina takto znám. Musím přiznat, že na mě působí skoro jako zjevení, že v dnešní době se dostanou na politické pozice ještě takoví lidé. Pro Vlčnovjany i široké okolí určitě zajímavá osoba. Hluk už dávno není nepřítelem Vlčnova, Hluk musí být partnerem, a to nejen kvůli jízdě králů. Pokud hledáte politika, jemuž můžete věřit, zeptejte se v Hluku. Ing. Martina Křižana najdete na kandidátce na 36. pozici, někteří už ho znáte i jako mého kolegu z plakátu :)

S malou přestávkou žije od narození na Slovácku v městě Hluk. Vystudoval Vysoké učení technické v Brně, fakultu strojní, obor dopravní a manipulační technika. Po absolvování vysoké školy ho práce zavedla téměř na 5 let na Břeclavsko a Hodonínsko. V tomto období také v regionech žil a dostatečně je poznal. Poté začal pracovat v rodném Hluku jako technik zkušebny pro chladící a klimatizační automobilovou techniku. Je šťastně ženatý a se svou manželkou Vladimírou vychovávají dva syny.

Již deset let vykonává funkci radního města Hluk. Po komunálních volbách v roce 2014 byl zvolen starostou města Hluk. Oblast kolem svatého Antonínka, region Slovácko a Horňácko mu přirostly k srdci a dodávají mu energii nejen pro práci komunálního politika, ale také pro tradiční rodinný způsob života na východní Moravě, kde modlitba a práce je na prvním místě. Ve svém životě ho nikdy nezklamala zdravá pokora, která přináší plody domluvy, kompromisu a spolupráce. Díky dobré geografické znalosti několika regionů a dopravní odbornosti, je připraven pracovat v oblasti dopravy a dopravní obslužnosti.

Michal Slinták

Příspěvek byl publikován v rubrice Krajské volby 2016. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.