Místostarostka Uherského Ostrohu Ing. Jiřina Galušková na lidovecké kandidátce

galuskovaDnes opět velmi rád představím osobnost přímo ze Slovácka – Ing. Jiřinu Galuškovou, kterou naleznete na naší kandidátce na 14. pozici. Osobně ji znám jako ráznou ženu, plnou optimismu a chuti do práce. Nebojí se na rovinu říci i názory, které se nemusí prvoplánově líbit. Mohu jí poděkovat za povzbuzení a „postrčení“ do další práce. Takto se představila občanům našeho kraje:
„Narodila jsem se 14. 1. 1963. Pocházím z Ostrožské Nové Vsi, ale 30 let už žiji v Uherském Ostrohu, kam jsem se provdala. Máme syna a dceru. Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou v Bratislavě. Pracovala jsem 15 let v České pojišťovně v Uherském Hradišti, mj. i jako ředitelka ekonomické správy. Od r. 2010 pracuji jako uvolněná místostarostka města Uherský Ostroh. V komunálních volbách v r. 2014 KDU-ČSL pod mým vedením v našem městě poprvé zvítězila. Mojí prioritou v krajské politice je sociální oblast.“

Michal Slinták

Příspěvek byl publikován v rubrice Krajské volby 2016. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

5 komentářů u Místostarostka Uherského Ostrohu Ing. Jiřina Galušková na lidovecké kandidátce

 1. sakra napsal:

  lidovci styďte se! Když v anketě chci dát hlas , tak nemůžu,protože nefunguje! Hlavně že vy jste si našulili 4 hlasy. Ty vás nespasí!

 2. dotaz napsal:

  Co je pravdy na tom, že lidovci mají domluvenou koalici s topaři a gazdíkovci?

  • Michal Slinták napsal:

   Už jsem slyšel i jiné verze, ale tu Vaši ještě ne :) Je jediná domluvená věc, že se nepůjde do koalice s komunisty. Věřte, nevěřte. Nejdříve volby, pak se uvidí, jakou budou mít lidovci vyjednávací pozici pro vytvoření koalice.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.