Josef Bazala – budeme mít nového radního ve Zlínském kraji?

„Napojení Zlínského kraje na dálniční síť se řeší již několik desetiletí a stále citelněji se ukazuje, že tento deficit je alfou a omegou dalšího rozvoje kraje na všech úrovních.“ 

BazalaRád bych Vám představil dalšího kandidáta v krajských volbách. Není jím nikdo jiný než známý a oblíbený starosta Starého Města Josef Bazala – 3. na kandidátce KDU-ČSL. Jeho tématem je doprava. Nejlépe za něj promluví vlastní slova (v uvozovkách):

„A co víc – nejde jen o dopravní problém. Absence kvalitního dopravního spojení se zbytkem republiky se promítá také do životní úrovně a kvality života zdejších obyvatel. Nedostatečná dopravní infrastruktura se projevuje i v nezájmu investorů, kteří by k nám byli ochotní přinést potřebnou zaměstnanost a to i přesto, že ta je v současné době na velmi nízké úrovni. Je ostudou státu a kraje, že obyvatelé Jihomoravského, Moravskoslezského a Zlínského kraje se nemohou důstojně dostat do Prahy, Vídně, Varšavy či Košic. V současnosti bohužel pouze opravujeme silnice. Tento pohyb v kruhu chceme změnit. Budeme nadále usilovat o efektivní řešení dopravní situace, která je v našem kraji dlouhodobě neúnosná. Máme jasné dopravní priority, trváme na nich a chceme se zasadit o to, aby nezůstaly jen na papíře. A v blízké budoucnosti přinesly užitek všem obyvatelům Zlínského kraje!“

To vše i mnohem více najdete také na webu:   http://www.zlin.kdu.cz/domu

Jako příklad řešení poukáži na 3 body programu KDU-ČSL:

  1. Zasadíme se o zrušení zpoplatnění dálnic, které mohou fungovat jako obchvaty měst.
  2. Budeme i nadále usilovat o stavbu D49 , D55 a napojení Valašska na dálniční síť.
  3. Podpoříme opatření ke zvýšení bezpečnosti v silniční dopravě (osvětlení přechodů, výstavba kruhových křižovatek, bezbariérové chodníky a přechody).

Opakuji se a opět tvrdím: Kandidátka lidovců je kvalitní a má co nabídnout nejen Vlčnovjanům, ale i všem občanům Zlínského kraje!

Michal Slinták

Příspěvek byl publikován v rubrice Krajské volby 2016, Slovo zastupitele. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.